knihovník a edukační pracovník knihovny

  • Blatná

Pracovní místo ( knihovník a edukační pracovník knihovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- poskytování knihovnických a informačních služeb
- evidence výpůjček, čtenářských účtů a statistik
- zařazování, údržba a revize knihovního fondu
- příprava a realizace edukačních programů pro školy a doprovodných programů pro děti v rámci kulturních akcí pro veřejnost
- zajišťování meziknihovních výpůjček

POŽADAVKY:
- vzdělání v knihovnickém nebo pedagogickém oboru (praxe vítána)
- ovládání PC a základních kancelářských aplikací Microsoft (zkušenosti s knihovnickým systémem Clavius výhodou)
- orientace v české a světové literatuře, přehled o knižní produkci
- český jazyk na výborné úrovni
- znalost knihovnických a informačních služeb
- výborné vystupování a kladný vztak k dětem
- aktivní a tvůrčí přístup k práci, ochota vzdělávat se
- samostatnost, spolhlivost, časová flexibilita
- cizí jazyk a hudební dovednosti vítány

Přihlášku včetně příloh (životopis, motivační dopis, rámcový návrh řešení doprovodných programů knihovny 1-2 strany A4) zašlete do kanceláře CKVB nebo na e-mail do 22.10.2017, e-mail: oberfalcer@ckvb.cz

Termín nástupu: 1. listopad 2017 nebo dle dohody
Pracovní poměr: zkrácený úvazek (10 hodin týdně) na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: Blatná
Více informací na: http://www.ckvb.cz/
Volné místo knihovník a edukační pracovník knihovny pro lokalitu Blatná.