prodavač/ka v řeznictví a uzenářství

Pracovní místo ( prodavač/ka v řeznictví a uzenářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Sázava
Stravné, bankovní a telefonní výhody. Kontaktovat telefonicky po-pá 8-18 hod.
Volné místo prodavač/ka v řeznictví a uzenářství pro lokalitu Sázava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

vedoucí prodejny potravinářského zboží typu masna/uzenina Náplň práce: -Zodpovědnost za chod prodejny, objednávky, příjem zboží, vedení pracovního týmu -zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů -prodej masa a uzeniny (příprava, skladování), ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Tábor, Inzerováno před 3 dny

Prodavači Požadujeme: příjemné vystupováním samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, praxe v obchodě výhodou. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Čáslav, Inzerováno před 4 dny

Prodavač/ prodavačka MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Žirovnická 316/8, Praha 10, volné pracovní místo na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorách Penny Marketu. PRVNÍ KONTAKT telefonicky na č. tel.: 725263697; 7:00-18:00 nebo osobně na adrese provozovny Žirovnická 316/8, Praha 10, ...
ZIMBO CZECHIA s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny