AUTOMECHANIK OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme uchazeče na pozici AUTOMECHANIK osobních a nákladních vozidel. ŘP sk. B + C (výhodou).
Požadujeme: orientaci v oblasti oprav a údržby nákladních a osobních vozidel - předchozí zkušenosti výhodou, pečlivost, svědomitost.
Nabízíme: půjčky, firemní akce
Kontaktovat nás můžete e.mailem, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl