Richard Vejstrk

AUTOMECHANIK OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme uchazeče na pozici AUTOMECHANIK osobních a nákladních vozidel. ŘP sk. B + C (výhodou).
Požadujeme: orientaci v oblasti oprav a údržby nákladních a osobních vozidel - předchozí zkušenosti výhodou, pečlivost, svědomitost.
Nabízíme: půjčky, firemní akce
Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky i osobně.
Volné místo automechanik osobních a nákladních vozidel pro lokalitu Poděbrady.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Richard Vejstrk
Ulice: Hakenova 637
Město: Poděbrady
PSČ: 290 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ondřej Černý
E-mail: Ondřej Černý
Telefon: +420 739 117 829

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Richard Vejstrk