Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SAMOSTATNÍ PRACOVNÍCI ÚKLIDU

Pracovní místo ( SAMOSTATNÍ PRACOVNÍCI ÚKLIDU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Životopis zasílejte na e-mail kromeriz202atcora-management.cz. Více informací sdělí pan Procházka tel.: 777 737 491 nebo paní Čarnecká tel.: 777 737 495.
Hledáme kandidáty na úklid administrativních prostor. Požadujeme:, čistý trestní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Strojírenští kovodělníci *Druhy práce na pozici strojírenského dělníka: - lisování; - navěšování zboží v práškové lakovně nebo galvanice; - bodové sváření, balení, montáž; Nabízíme: - podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele; - týden dovolené navíc. V případě ...
Mars Svratka, a.s. Svratka, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci obchodního provozu znalost vietnamského jazyka výhodou první kontakt osobně - 16,00 - 118,00 nebo na e-mailu Volné místo pomocní pracovníci obchodního provozu pro lokalitu Křižanov.
Phuong Quyen s.r.o. Křižanov, Inzerováno včera

montážní dělník výroba - montáž přívěsů a jejich dílů - úkolová mzda. nabízení výhody: prémie, týden dovolené navíc, příspěvek na podnikové stravování. první kontakt osobně nebo telefonicky PO-PÁ 6,00-18,00 hod. Volné místo montážní dělník pro lokalitu Velké ...
AGADOS, spol. s r.o. Velké Meziříčí, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit