CORA PLUS s.r.o.

SAMOSTATNÍ PRACOVNÍCI ÚKLIDU

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Životopis zasílejte na e-mail kromeriz202@cora-management.cz. Více informací sdělí pan Procházka tel.: 777 737 491 nebo paní Čarnecká tel.: 777 737 495.
Hledáme kandidáty na úklid administrativních prostor. Požadujeme:, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou. Pracovní úvazek zkrácený: 6 hod. denně. Možnost i na DPP, DPČ - dle domluvy. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-12:00 hod. Nabízíme: stravenky, ošatné, prémiové ohodnocení. Pracoviště: Brněnská ul., Prostějov
Volné místo samostatní pracovníci úklidu pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SAMOSTATNÍ PRACOVNÍCI ÚKLIDU

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: CORA PLUS s.r.o.
Město: Prostějov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Čarnecká
E-mail: Čarnecká
Telefon: +420 777 737 495,777 737 491

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CORA PLUS s. r. o.