SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: péče o stávající zákazníky, zajištění kompletní služby a vykonání úkonů u zákazníků
- Požadujeme: schopnost samostatného plánování, zručnost, technické znalosti, příjemné vystupování, vysoká orientace u servisu, excelentní přístup k zákazníkům, odpovědnost za provedenou práci, vůle učit se nové věci, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, bezúhonnost
- Nabízíme: nejlepší odborné zaškolení Rentokil Initial Academy Program, samostatné rozhodování a vlastní odpovědnost, možnost dalšího profesního postupu, možnost využití firemního vozidla k soukromým účelům
- Vaše finanční ohodnocení se odvíjí od Vaší kvalifikace a osobního ohodnocení. Jako mezinárodní koncern nabízíme atraktivní systém odměn.
- V případě zájmu kontaktujte: Wagnerová Jolana, tel.: 777 741 001, e-mail: wagnerova@pcm.cz
Volné místo servisní technik/-čka deratizace, dezinsekce, dezinfekce pro lokalitu Hradec Králové.