Kontroloři kvality

  • Krupka

Pracovní místo ( Kontroloři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme nového kolegu, který bude zajišťovat 100 % kontrolu kvality a množství vyrobených produktů dle denního výrobního plánu v jednotlivých výrobních oddělení a to na základě pracovních instrukcí a dokumentace.
Pracovní doba je od 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod
NAŠE POŽADAVKY
- Zkušenosti v oblasti kontroly kvality výhodou
- Pečlivost, odpovědnost, smysl pro detail, stresuodolnost, silná osobnost
NABÍZÍME
- Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč
- 25 dnů dovolené
- Stravenky (70 Kč)
- Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
- Bonusy na dovolenou a Vánoce
- Náborový bonus 5 000 Kč
- Flexi poukázky
- Občerstvení na pracovišti zdarma
- Práce v dynamické nizozemské společnosti
- Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
- Firemní akce
Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopis na email.
Volné místo kontroloři kvality pro lokalitu Krupka.