FICHNA - HUDECZEK a.s.

STAVEBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - ROZPOČTÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
SŠ vzdělání stavebního směru, znalost rozpočtových programů. ŘP sk.B výhodou, výhodou praxe v oboru.
KO: p. Franzová, tel. 595 055 541
email: info@f-h.cz
Volné místo stavební přípravář - rozpočtář pro lokalitu Píšť.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STAVEBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - ROZPOČTÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FICHNA - HUDECZEK a.s.
Ulice: Opavská 535
Město: Píšť
PSČ: 747 18

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Franzová
Telefon: +420 595 055 541

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FICHNA - HUDECZEK a.s.