řidiči MKD do 12t.

Pracovní místo ( řidiči MKD do 12t. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu Plzeňský kraj a Německo.
Požaduejme ŘP sk. c + profesní průkaz. Nabízíme mobilní telefon, možnost ubytování, firemní akce, příspěvek na dopravu.
Volné místo řidiči mkd do 12t. pro lokalitu Přeštice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Administrátor dopravního oddělení Zajímá vás logistika a pracujete momentálně jen v kanceláři. Zde budete mít možnost pracovat v akčnějším prostředí a to v dopravním oddělení. Na pozici administrátora dopravního oddělení budete:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Projektant elektro Máte zkušenosti jako elektroprojektant? Máte chuť na změnu a kariérní posun? Pak není nic jednoduššího, než zareagovat!

Systémový inženýr Máte zkušenosti s tvorbou SW pro oživení řídících systémů? Pokud chcete změnit prostředí a kariérně vyrůst, ozvěte se nám!