Malý - LKW servis s.r.o.

řidiči MKD do 12t.

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu Plzeňský kraj a Německo.
Požaduejme ŘP sk. c + profesní průkaz. Nabízíme mobilní telefon, možnost ubytování, firemní akce, příspěvek na dopravu.
Volné místo řidiči mkd do 12t. pro lokalitu Přeštice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 06. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidiči MKD do 12t.

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Malý - LKW servis s.r.o.
Ulice: Luční 1159
Město: Přeštice
PSČ: 334 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Burle
E-mail: burle.radek@maly-lkwservis.cz
Telefon: +420 602 109 132

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Malý - LKW servis s.r.o.