HLAVNÍ ÚČETNÍ - PLNÝ ÚVAZEK

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ - PLNÝ ÚVAZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Flexibilní prac. doba 8 hod. denně. Místo vhodné i pro OZP. Kurz jazyka jako benefit. Možnost práce na pobočce ve Zlíně. Kontakt telefonicky či e-mailem.
Volné místo hlavní účetní - plný úvazek pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Účetní POŽADAVKY: vzdělání SŠ, VŠ ekonomického směru, praxe v oblasti účetnictví, ŘP sk. B, znalost práce na PC (word, excel, outlook), znalost informačního/ účetního systému MRP/KS výhodou, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost POPIS ...
HAFYSO, s.r.o. Bučovice, Inzerováno před 3 dny

Účetní SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let. Nabízíme zázemí ...
SWS a. s. Březová, Inzerováno před 3 dny

VEDOUCÍ VÝROBY NÁSTROJÁRNY VEDOUCÍ VÝROBY NÁSTROJÁRNY: Vaším hlavním úkolem bude řízení, plánování a koordinace provozních procesů v rámci výroby divize Nástrojárny, s cílem splnění ekonomických a termínových ukazatelů. Řízení a vedení týmu, hodnocení a motivace podřízených ...
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 4 dny