DOTAČNÍ A FINANČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA

  • Trnava

Pracovní místo ( DOTAČNÍ A FINANČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- odpovědnost za kompletní zpracování projektových žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU, s orientací zejména na podnikatelský sektor (investiční projekty)
- dotační poradenství při realizaci projektů podpořených z prostředků strukturálních fondů EU
- analýza dotačního potenciálu klienta a jeho projektu
- komunikace s příslušnými orgány, spolupráce s klienty
- poradenství v oblasti financování strojů (investiční úvěry, finanční leasingy, apod.)
- vyřizování financování u leasingových a bankovních společností včetně žádostí o dotace na PGRLF a.s.
Požadujeme
- SŠ / VŠ nejlépe ekonomického / zemědělského směru, vhodné i pro šikovného absolventa
- znalosti v oblasti dotací z EU
- profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel)
- zodpovědnost a samostatnost
- klientský přístup založený na dobrých komunikačních a prezentačních schopnostech
- analytické schopnosti, projektové a kritické myšlení, řízení času, smysl pro celek i detail, orientace na výsledek
- týmový hráč
- řidičský průkaz B - aktivní řidič
Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme
zázemí stabilní a prosperující společnosti
motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a míry převzaté zodpovědnosti
zajímavou a různorodou práci v mladém týmu
možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
firemní benefity
Volné místo dotační a finanční specialista/specialistka pro lokalitu Trnava.