DOTAČNÍ A FINANČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA

Pracovní místo ( DOTAČNÍ A FINANČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- odpovědnost za kompletní zpracování projektových žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU, s orientací zejména na podnikatelský sektor (investiční projekty)
- dotační poradenství při realizaci projektů podpořených z prostředků strukturálních fondů EU
- analýza dotačního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

CREDIT MANAGER Máš ekonomické vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení pohledávek? Baví Tě komunikovat se zákazníky a řešit různé záležitosti týkající se plateb? Domluvíš se velmi dobře anglicky? Pak máme pro Tebe zajímavou pozici do skvělé výrobní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Customer Support Specialist with ENG (Relocation to Brno CZ, up to 1400 EUR) Do you get satisfaction from solving problems and have passion for customer service? Are you fluent in English? We are looking for people into our team based in Brno who will: - Provide technical support for clients – voice and chat support (in ...

Automechanici Z:7.6.2018.A:19.9.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Místo vhodné i pro absolventy. Řidičský průkaz skupiny B. Finanční ohodnocení závisí na výkonu. Osobní kontakt na výše uvedené adrese. Volné místo automechanici pro lokalitu Bílovec.
Ing. Petr Richtar Bílovec, Inzerováno včera