LOGISTIK MONTÁŽE V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( LOGISTIK MONTÁŽE V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- příprava materiálu pro montáž v čistých prostorech
- kompletace nakupovaného materiálu a vyráběných dílců dle pracovních postupů
- odesílání reportů o kompletnosti předávky a urgence nepředaných dílů
- tisk dokumentace (flow plánů) pro jednotlivé projekty
- systémové změny umístění výrobních příkazů při fyzickém přemístění materiálu pomocí přenosných terminálů
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- vyučen či středoškolák
- pokud máš zkušenost v oboru je to výhoda
- preciznost je nezbytná
- musíš umět uživatelsky s PC (Excel, Word, Power POint, Outlook) – praxe s používáním IS HELIOS velkou výhodou
- musíš být taky aktivním řidičem sk. B
- výhodou je mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme)
- výhodou je i znalost AJ (cizojazyčná výkresová dokumentace)
- pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- dvousměnný provoz PO - PÁ (ranní/odpolední)
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PR
Volné místo logistik montáže v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.