SKLADNÍK/-CE FAKTURANT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-CE FAKTURANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK/-CE FAKTURANT/-KA (BALIČ ZÁSILEK BEZ VZV)
- PP na dobu určitou 2 roky, nástup od 1.11.2017
- Náplň práce: příprava objednávek, kontrola naskladňovaného zboží, fyzické umisťování zboží na sklad, fyzické balení zásilek, fyzická příprava zboží, úklid pracoviště a skladových prostor, pořádek na skladě, příprava a čistění krabic, přebírání a předávání zásilek přepravcům, různé pomocné a reorganizační práce na skladě, štítkování a označování skladových položek, manipulace s ručním paletovým vozíkem, skládání a nakládání těžších zásilek o celkové hmotnosti až do 50kg., práce se čtečkou čárových kódů, práce v ekonomickém informačním systému i6- vyřizování objednávek, naskladňování a vyskladňování položek, vystavování DL, faktur, expedičních listů
- Požadujeme: praxe ze skladu výhodou, zkušenost s rychloobrátkovým zbožím výhodou, zkušenost s informačním systémem výhodou, dobré uživatelské schopnosti s prací na PC, organizační schopnosti, smysl pro pořádek, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, fyzickou a psychickou odolnost vůči stresu, fyzickou zdatnost, vzhledem k těžším břemenům až do 50kg je práce vhodná spíše pro muže, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: práci v mladém přátelském kolektivu, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního, kariérního růstu v závislosti na růstu firmy, stravenky v hodnotě 100 Kč, možnost parkování svého OA přímo u naší provozovny, možnost slev při nákupu zboží z našeho sortimentu, 5min chůze od zastávky MHD Piletice autobus č.13
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V příp