recepční

Pracovní místo ( recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
noční příplatky a za přesčasy
Volné místo recepční pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pracovník recepce Místo je vhodné pro OZP - jedná se o chráněné pracovní místo. (Jobmatch) Náplň práce: práce recepční, výdej klíčů, sledování kamerového systému, předávání korespondence. Místo výkonu práce je v centru Jihlavy. Nepřetržitý provoz, pracovní doba ...
BPSA s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

REFERENT/KA PODATELNY A RECEPCE - EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ Požadavky kvalifikace: VŠ ekonomického zaměření, min. Bc. , dobrá AJ - komunikace se zahraničními studenty, dobrá uživatelská znalost MS Office podmínkou, zkušenosti s ekonomickými SW výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, komunikační a organizační ...
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Recepční hotelu Požadujeme středoškolské vzdělání v oboru, praxe výhodou, znalost anglického a německého jazyka, trestní bezúhonnost, pečlivost, znalost práce s PC. Práce na 12h směny denní/noční. Kontakt telefonicky 567 564 409 nebo 567 564 407. Životopis zašlete ...
GM, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny