recepční

Pracovní místo ( recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
noční příplatky a za přesčasy
Volné místo recepční pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Svářeč v ochranné atmosféře Požadujeme: znalost svařování metodou CO2 (svářecí průkaz není podmínkou), manuální zručnost, preciznost, dobrou pracovní morálku, znalost čtení technických výkresů. Výběrové řízení na pozici svářeče probíhá formou zkoušky svařování - svaření ...
A. Pöttinger, spol. s r.o. Vodňany, Inzerováno před 2 dny

Recepční Uchazeč by měl splňovat minimálně tyto požadavky: - mít ukončené středoškolské vzdělání; - schopnost vyřídit telefon v anglickém jazyce; - umět slušně, mile a asertivně jednat; - být ochotné učit se novým věcem Nástup je možný velmi rychle, nejlépe ...
KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s. Mladá Vožice, Inzerováno před 2 dny

RECEPČNÍ Základní znalost AJ slovem i písmem, Nj výhodou není podmínkou, na dobu určitou s možností prodloužení. Hrubá mzda 18000 Kč + pohyblivá složka. Zaslat životopis na uvedený e-mail. Volné místo recepční pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.
NVT Hotels & Resorts s.r.o. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno před 3 dny