JASY Vsetín s.r.o.

Šéfkuchaři v hotelové restauraci

Odeslat

Pracovní náplň
ŠÉFKUCHAŘI V HOTELOVÉ RESTAURACI
Požadujeme: praxe v oboru, znalost PC, ŘP sk. B, flexibilita, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: vedení kuchyně, sestavení a vaření obědového menu, příprava hotových jídel včetně výdeje těchto jídel, dochucování pokrmů, příprava jídel na základě objednávky (minutková kuchyně), příprava surovin, příprava snídaní
Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie
První kontakt: telefonicky - Robin Eliáš, volat od 7 do 16h. na čísle: 723 011 604, životopisy zasílejte e-mailem na: provozni@hotelustavare.cz
ov. 9.10.
Volné místo šéfkuchaři v hotelové restauraci pro lokalitu Vsetín.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šéfkuchaři v hotelové restauraci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: JASY Vsetín s.r.o.
Ulice: 4. května 353
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robin Eliáš
E-mail: Robin Eliáš
Telefon: +420 723 011 604

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JASY Vsetín s.r.o.