Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Animátor/ka

Pracovní místo ( Animátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rokycany, Kozlerova č.p. 791
Náplň práce: práce v Krizovém zařízení pro ženy od 08.00 do 16.30 hod. včetně sobot, nedělí a svátků
Požadujeme: výhodou absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách - přímá péče
Nabízíme: platové ohodnocení od 7.550,- Kč/měs., zkrácený úvazek ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt úklidové práce v laboratořích ,požadujeme zodpovědnost, spolehlivost,prac.doba 6:00-14:30 Volné místo uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech pro lokalitu Vestec.
Služby KPŽ s.r.o. Vestec, Inzerováno včera

Ostatní uklízeči a pomocníci Hledáme pracovníky úklidu pro úklid kanceláří. Jedná se úterý a čtvrtek po 4 hodinách. Pozice je vhodná pro lidi se zdravotním znevýhodněním (invalidním důchodem). V případě zájmu volejte technikovi zakázky Barboru Jelínkovou, tel.: 731 276 009, ...
BLESK Servis s.r.o. Rudná, Inzerováno včera

Operátor výrobní linky Náplň práce: •obsluha poloautomatických pracovních stanovišť dle pracovních a kontrolních postupů •průběžná kontrola kvality výrobků •vedení záznamů •plnění denního plánu výroby v požadované kvalitě a kvantitě •spolupráce na stálém vylepšování ...
Fuji Koyo Czech, s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit