Oblastní Charita Rokycany

Animátor/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rokycany, Kozlerova č.p. 791
Náplň práce: práce v Krizovém zařízení pro ženy od 08.00 do 16.30 hod. včetně sobot, nedělí a svátků
Požadujeme: výhodou absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách - přímá péče
Nabízíme: platové ohodnocení od 7.550,- Kč/měs., zkrácený úvazek 18,75 hod/týdně.
Kontakt telefonicky Po-Pá - 8.00 - 12.00 hod. - Mgr. Kovářová Jana, MBA, tel.: 731 646 981
Volné místo animátor/ka pro lokalitu Rokycany.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 09. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Animátor/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Personalistika, lidské zdroje, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Oblastní Charita Rokycany
Ulice: Kozlerova 791
Město: Rokycany
PSČ: 337 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Kovářová
E-mail: Mgr. Jana Kovářová
Telefon: +420 731 646 981

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní Charita Rokycany