Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Animátor/ka

Pracovní místo ( Animátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rokycany, Kozlerova č.p. 791
Náplň práce: práce v Krizovém zařízení pro ženy od 08.00 do 16.30 hod. včetně sobot, nedělí a svátků
Požadujeme: výhodou absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách - přímá péče
Nabízíme: platové ohodnocení od 7.550,- Kč/měs., zkrácený úvazek ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Pomocná síla v kuchyni Hledám pomocnou sílu do kuchyně. Telefonický kontakt možný pondělí - sobota od 11:00 - 22:00hod. . Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Velvary.
Helena Svítková Velvary, Inzerováno dnes

Pomocný dělník na stavbách Osobní kontakt na výše uvedené adrese po telefonické domluvě. Pomocné fyzicky náročné práce, vykládka a nakládka kamionů, stavební a zemní práce Volné místo pomocný dělník na stavbách pro lokalitu Kladno.
Sergey Massinzov Kladno, Inzerováno dnes

Asistent / asistentka pedagoga Požadujeme: kvalifikovaného asistenta pedagoga + vychovatele/vychovatelku do školní družiny. Jedná se o dva samostatné zkrácené pracovní úvazky, nebo lze tyto pozice sloučit v jeden plný pracovní úvazek. Pracovní doba je Po - Pá 6:30 - 16:30 hod. ...
Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno Buštěhrad, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit