Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Malíř/ka - natěrač/ka

Pracovní místo ( Malíř/ka - natěrač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: Malířské a natěračské práce malých i velkých ploch.
Požadujeme dobrý zdravotní stav a chuť pracovat
První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo osobně - Široká 153, Pardubice.
Volné místo malíř/ka - natěrač/ka pro lokalitu Pardubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Malíř místo výkonu práce : Staré Město ŘP skupina B, úkolová mzda Dobré platové podmínky, osobní přístup, zajištění trvalé práce Hlásit se na telefon 731 543 201 Z : 27.9.2017 Volné místo malíř pro lokalitu Staré Město.
JKM STAVBY s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 6 dny

Malíř - ka vánočních ozdob MALÍŘ - KA VÁNOČNÍCH OZDOB - praxe v oboru nutná, úkolová mzda Volné místo malíř - ka vánočních ozdob pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.
OZDOBA CZ s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, Inzerováno déle jak týden

Údržbáři Kvalifikační přepoklady: SŠ/SOU- vzdělání technického směru, praxe v oblasti údržby výhodou, není však podmínkou, specializace eletrikář vyhláška č.50/1978Sb.§6-10 výhodou, není však podmínkou, specializace malíř, zedník výhodou, není však ...
Centrin CZ s.r.o. Zruč nad Sázavou, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit