Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Malíř/ka - natěrač/ka

Pracovní místo ( Malíř/ka - natěrač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: Malířské a natěračské práce malých i velkých ploch.
Požadujeme dobrý zdravotní stav a chuť pracovat
První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo osobně - Široká 153, Pardubice.
Volné místo malíř/ka - natěrač/ka pro lokalitu Pardubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ZEDNÍK, MALÍŘ, SÁDROKARTONÁŘ MÍSTO VÝKONU: Pardubický kraj - Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a okolí MZDA: výše dle dohody POŽADUJEME: zkušenosti s prováděním zednických, malířských nebo sádrokartónářských prací výhodou KONTAKT: telefonicky 7 - 14 hodin nebo e-mailem Volné místo ...
STAPO Ústí s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 3 dny

Malíř pokojů Malování průmyslových hal po celé ČR Úkolová mzda Pracovní doba 7:00 - 15:30 První kontakt: Kvíz Pavel, tel.: 733 793 322 8 - 15 hod; e-mail: kviz@profi-color.cz Volné místo malíř pokojů pro lokalitu Rostoklaty.
PROFI COLOR, s.r.o Rostoklaty, Inzerováno před 4 dny

lakýník, malíř Místo výkonu: sídlo firmy Plzeň - Dobřany, Plzeňský a Karlovarský kraj. Nátěr a výmalba opláštění konstrukcí výtahových šachet, praxe, šikovnost a chuť pracovat. Nabízíme možnost ubytování ve vlastní ubytovně, 5 týdnů dovolené, služ. auto a ...
Vlastimil Král Dobřany, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit