Petr Habětínek

Malíř/ka - natěrač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: Malířské a natěračské práce malých i velkých ploch.
Požadujeme dobrý zdravotní stav a chuť pracovat
První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo osobně - Široká 153, Pardubice.
Volné místo malíř/ka - natěrač/ka pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Malíř/ka - natěrač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Petr Habětínek
Ulice: Široká 153
Město: Pardubice
PSČ: 530 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Habětínek
E-mail: Petr Habětínek
Telefon: +420 777 620 220

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Habětínek