K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.

Chemik/čka laborant/ka

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro chemik/čka laborant/ka lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chemik/čka laborant/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Věda a výzkum
Pozici nabízí: K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
Ulice: Výstavní 3224
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Iveta Kysová
E-mail: Mgr. Iveta Kysová
Telefon: +420 739 093 819

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.