Skladníka/ce v Hodoníně

Pracovní místo ( Skladníka/ce v Hodoníně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zapomeňte na práci za pásem, pojdťe pracovat do skladu! Nečekejte a zašlete nám Váš životopis. V současné chvíli obsazujeme pozici Skladníka/ce v Hodoníně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

SKLADNÍK/-ICE SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned - Náplň práce: práce ve skladu - Požadujeme: min. základní vzdělání, obsluha VZV - lze získat i u nás - Nabízíme: příspěvek na stravu - Pozice je vhodná i pro ...
Hradecká pekárna, s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK/-ICE SKLADNÍK/-ICE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned - Náplň práce: příprava, třídění, přesun příchozího zboří, vyskladňování a balení odchozího zboží - Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, ...
4home, a.s. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

Skladník - obsluha pilky a lisu Místo výkonu práce: Žďárec u Skutče, 23 Pracovní náplň: práce na pilce, vrtačce a brusce, práce na lisu a jiné práce v dílně. Kontakt: První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. ...
Jaroslav Švanda Skuteč, Inzerováno před 2 dny