Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s.

Hospodyně - pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
HOSPODYNĚ - POKOJSKÁ
Hlavní náplní práce je úklid a péče o ubytovací, výukové a kancelářské prostory ( vnitřní a venkovní) a pomoc s přípravou pokrmů pro frekventanty našich seminářů, zejména pak pro žáky základních a středních škol, i pro další hosty našeho ubytovacího zařízení.
Dbáme na ekologický provoz a šetrné nakládání se svěřenými surovinami a materiálem.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na telefon ( 9 - 16 hodin) nebo na me-mail eva.lucanova@ekologickavychova.cz
Volné místo hospodyně - pokojská pro lokalitu Horní Maršov.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hospodyně - pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s.
Ulice: Horská 175
Město: Horní Maršov
PSČ: 542 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Lučanová
E-mail: Eva Lučanová
Telefon: +420 739 203 201

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s.