Přípravář staveb

  • Chlístovice

Pracovní místo ( Přípravář staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice: odpovědnost za průběh obchodně-technické přípravy jako člen realizačního týmu, výběr vhodných subdodavatelů a materiálového zajištění stavby, technická kontrola projektové dokumentace, zpracování změnových řízení stavby, spolupráce na tvorbě časových HMG, spolupráce s obchodním úsekem při výběrových řízení, spolupráce s finančním úsekem
Požadujeme: VŠ/SŠ - obor pozemní stavitelství, samostatnost, spolehlivost, loajalita, znalost práce na PC - MS Office, rozpočtové programy, časová flexibilita, ŘP sk. B
Nabízíme: Stabilní zázemí v mladé a rozvíjející se společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající přístupu k práci a dosaženým výsledkům, Mladý a přátelský kolektiv, 4 týdny dovolené a jiné zaměstnanecké výhody (stravenky, individuální osobní ohodnocení, ...)
Místo výkonu práce - Střední Čechy (okresy: Praha, Kolín, Nymburk, Kutná Hora...)
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail lipova@calipsum.cz.
Volné místo přípravář staveb pro lokalitu Chlístovice.