JM servis s.r.o.

auditor výroby

Odeslat

Pracovní náplň
čištění, kompletace a posouzení stavu opravených elektrických spotřebičů, pečlivost, spolehlivost, stravenky, kontakt e-mailem
Volné místo auditor výroby pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: auditor výroby

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JM servis s.r.o.
Ulice: Svépomoc 682
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Maleninský
E-mail: Jan Maleninský
Telefon: +420 775 598 882

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JM servis s.r.o.