auditor výroby

Pracovní místo ( auditor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
čištění, kompletace a posouzení stavu opravených elektrických spotřebičů, pečlivost, spolehlivost, stravenky, kontakt e-mailem
Volné místo auditor výroby pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Manažeři kvality Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného inženýra nebo středoškoláka v oblasti managementu kvality. Jedná se o jednu z klíčových pozic ve firmě na úrovni středního managementu. Budete mít šanci aktivně řídit a rozvíjet systém řízení kvality ve ...
BOKI Industries a.s. Zruč nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

VEDOUCÍ NÁKUPU S NJ, od 40 000 Kč Pracujete rádi samostatně? Hovoříte německy? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Zašlete nám svůj životopis!
Grafton Recruitment s.r.o. Tábor, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

INSPEKTOR KVALITY, technická kontrola - ocelové konstrukce Vstupní kontroly materiálu, výstupní kontroly zakázek, vybavení zakázek dokumentací jakosti, správa atestů, řízení neshod a reklamací, kontrola dodržování QMS a EMS v provozech, interní auditorská činnost, kontrolní činnost v rámci výrobního provozu ...
EGE, spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 5 dny