Obchodní specialista pro firemní klientelu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Obchodní specialista pro firemní klientelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Raisova č.p. 769/9, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: péče o portfolio firem ve svěřeném regionu, jedná se o malé a střední firmy (SMB segment), zodpovědnost za celkové výnosy zákazníka, prodej nových fixních, mobilních a ICT produktů a služeb stávajícím firemním zákazníkům společnosti O2, řešení požadavků zákazníka, samostatné vedení obchodních jednání, vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky.
Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování, zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou, výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací), silná orientace na cíl, odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita, znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
Nabízíme: spolupráci se silnou a stabilní společností, smlouvu na HPP s naším obchodním partnerem, odpovídající a motivační finanční ohodnocení (fixní částka + provize), řada firemních benefitů (služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook atd.), školení a osobní rozvoj, tablet pro efektivní, rychlou práci s daty o zákaznících přímo v terénu, projdete propracovaným systémem úvodního zaškolení O2 Czech Republic a.s. a následně můžete využívat doškolování formou individuálních školení, budete mít podporu ze strany seniorního manažera a možnost sdílet své zkušenosti s kolegy v týmu. Učíme se jeden od druhého, nikdo se neveze a nikdo není bez podpory.
Hlásit se osobně po telefonické domluvě.
Volné místo obchodní specialista pro firemní klientelu pro lokalitu Ústí nad Labem.