Manažer prodeje technologií

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer prodeje technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Budování a rozvíjení obchodních kontaktů
- Projektové a finanční řízení s orientací na kladný výsledek

Očekáváme:
- Prokazatelné obchodní výsledky
- Schopnost motivovat a řídit tým
- Ochotu plnit cíle v termínu i za cenu vyššího pracovního nasazení
- Schopnost systematicky pracovat a řídit více projektů najednou

Odborné předpoklady
- Zkušenost práce s řízením obchodu a vedením lidí
- Dobrá znalost angličtiny, ruština výhodou (není podmínkou)
- Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT)
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní počítačové dovednosti

Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
- Mzdu vázanou na hospodářský výsledek, zohlednění referencí a zkušeností
- Mobilní telefon, notebook, služební vůz i k soukromým účelům
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst, účast i na mezinárodních konferencích
Volné místo manažer prodeje technologií pro lokalitu Brno.