hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka

Pracovní místo ( hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
minimálně vyučení + praxe v oboru; znalost práce s PC; organizační schopnosti; pracovní doba 6:30 - 15:00
Žádosti zasílejte na adresu pracoviště do 18.10.2017
Volné místo hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

KUCHAŘ/KA Hledáme kuchaře - nástup IHNED Požadavky: vyučení v oboru, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost Plat: 23 000,- Kč po zkušební době + příplatky za svátky a víkendy + možnost dalších odměn Benefity: strava zdarma, dovolená 25 dní, příspěvek na ...
Domov důchodců Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic, Inzerováno dnes

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA vyučení v oboru výhodou, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům, časovou flexibilitu, znalost v oboru, k platu prémie Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování Kontakt e-mailem. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Hluboká ...
NVT Hotels & Resorts s.r.o. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno dnes

KUCHAŘ/KA Vyučen v oboru, pracovnitost, samostatnost, zodpovědnost, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům. časová flexibilita, praxe v oboru Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.