Vysoká škola ekonomická v Praze

hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
minimálně vyučení + praxe v oboru; znalost práce s PC; organizační schopnosti; pracovní doba 6:30 - 15:00
Žádosti zasílejte na adresu pracoviště do 18.10.2017
Volné místo hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: hlavní kuchař/ka - šéfkuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Vysoká škola ekonomická v Praze
Ulice: Janderova 190
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Šilhavá
E-mail: Radka Šilhavá
Telefon: +420 384 362 386,384 343 123

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vysoká škola ekonomická v Praze