BAKU CRYSTAL s.r.o.

Manipulační dělnice/dělník ve výrobě - mytí skla

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením nebo znevýhodněním = jedná se o vymezená chráněná pracovní místa a cizince.
Náplní práce bude namývání a sušení skla před dalším zpracováním.
Požadujeme: vzdělání min. střední odborné s výučním listem, pečlivost, spolehlivost.
První kontakt pouze emailem - zaslání životopisu!
Volné místo manipulační dělnice/dělník ve výrobě - mytí skla pro lokalitu Skalice u České Lípy.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manipulační dělnice/dělník ve výrobě - mytí skla

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BAKU CRYSTAL s.r.o.
Ulice: 33
Město: Skalice u České Lípy
PSČ: 471 17

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robert Dvořák
Telefon: bakucrystal1@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAKU CRYSTAL s.r.o.