PROVOZNÍ ASISTENT/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Bc. Petra Třešťáková, e-mail: tresnakova@rubikoncentrum.cz

PRACOVNÍ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OSOBY S TRESTNÍ MINULOSTÍ. Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestné minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:
- administrativní podpora (práce na PC, skenování, kopírování) a zajištění servisu kanceláře
- organizační podpora vzdělávacích a jiných akcí
- osobní a telefonická komunikace (partnerské subjekty, externisté, klienti)
- samostatné zpracování dílčích úkolů
- úklid kanceláře

Požadavky:
- zájem o cílovou skupinu osob s trestní minulostí
- praxe na administrativní pozici výhodou, nikoli podmínkou
- základní uživatelská znalost PC programů Word a Excel, Internet
- spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro týmovou spolupráci
- organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
- smysluplnou práci v příjemném pracovním prostředí
- zaškolení, vzdělávací kurzy
- možnost celého nebo polovičního úvazku (DPČ nebo pracovní smlouva)
- hrubá mzda 12.200,- Kč při plném úvazku (mzda krácena podle výše úvazku)
- pracovní doba: Po-Pá
- nástup podle dohody, nejpozději od října 2017
- místo výkonu práce: Karlovy Vary

Své strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte kontaktní osobě: Petra Třešňáková, na e-mailovou adresu tresnakova@rubikoncentrum.cz, tel. 777 496 369.

Místo výkonu práce: Dr. Davida Bechera 151/24, 360 01 Karlovy Vary
Volné místo provozní asistent/ka pro lokalitu Karlovy Vary.