Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o.

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme:
- Praxe min.1 rok v oblasti účetnictví
- Znalost Excelu
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Samostatnost , pečlivost, odpovědnost
Náplň práce:
- příprava podkladů pro zpracování mezd, komunikace s externí mzdovou účetní
- vedení agendy majetku
- řešení oblasti pohledávek
- účtování faktur
- statistiky
Zaměstnanecké výhody:
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- příspěvek na stravování
Možnost nástupu ihned
První kontakt e-mailem
Volné místo účetní pro lokalitu Pardubice.

Požadavky
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o.
Ulice: Průmyslová 461
Město: Pardubice
PSČ: 530 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Valachová
E-mail: Jana Valachová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mechel Service Stahlhandel Czech Republic s.r.o.