A - TAURUS s.r.o.

Noční hlídač

Odeslat

Pracovní náplň
NOČNÍ HLÍDAČ - práce 3 - 4 dny v týdnu , spolehlivost.
Volné místo noční hlídač pro lokalitu Rtyně v Podkrkonoší.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Noční hlídač

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: A - TAURUS s.r.o.
Ulice: Zemědělská 837
Město: Rtyně v Podkrkonoší
PSČ: 542 33

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Adamů
Telefon: +420 499 888 145

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: A - TAURUS s.r.o.