PROJEKTOVÝ/-Á EKONOM/-KA

  • Holovousy

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ/-Á EKONOM/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROJEKTOVÝ/-Á EKONOM/-KA - pracoviště Holovousy.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: zmeskal@vsuo.cz.

Popis pracovního místa:
- koordinace řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, předání, vyhodnocení a uzavření
- řízení všech dostupných zdrojů v projektu
- reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu a vedení společnosti
- řízení změn v projektu
- řízení a kontrola zpracování kompletní dokumentace k projektu

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření
- praxe v řízení projektu výhodou
- dobrá znalost práce na PC - programy MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
- nástup možný ihned
- stálé a perspektivní zaměstnání
- zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií
- možnost uplatnění cizích jazyků
- firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)
- možnost pravidelných odměn
Volné místo projektový/-á ekonom/-ka pro lokalitu Holovousy.