VEDOUCÍ LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
18.9.2017 - práce v lékárně. VŠ v oboru, vhodné i pro absolventy. Prac. doba 8:00-18:00 hod. KONTAKT: Čtvrtníčková Iveta, e-mail: ekonom.mamedatseznam.cz
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo vedoucí lékárník/lékárnice pro lokalitu Břeclav.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zubní lékař/ka Místo výkonu práce: Petrovice 118. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Nabízíme: mzdu 25 000,- Kč., vhodné i pro absolventy, kteří budou pracovat pod odborným dohledem zkušeného lékaře, ubytování zajištěno. Hlásit se telefonicky nebo na e-mail od ...
Lékárna Petrovice s.r.o. Petrovice, Inzerováno déle jak týden

FARMACEUTICKÝ LABORANT/LABORANTKA I ABSOLVENT. Zástup za MD. Podmínkou vzdělání v oboru farmaceutický laborant, samostatnost. Osobní kontakt po tel. domluvě PharmDr. Juricová Zuzana, tel.: 608 050 252, e-mail: lekarnahana@volny.cz. Práce v laboratoři spojené s výdejem volně ...
Lékárna Haná, s.r.o. Prostějov, Inzerováno déle jak týden

Farmaceut/ka Požadavky: vzdělání VŠ, atestace z veřejného nebo nemocničního lékárenství, popř. v přípravě, odborná způsobilost k výkonu zdrav. povolání-farmaceut v ČR, praxe v nemocniční lékárně výhodou, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost Popis práce: ...
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno déle jak týden