PRODAVAČ/KA, EXPEDIENT/KA

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA, EXPEDIENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČ/KA, EXPEDIENT/KA - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: pultový prodej, výdej jídel. Zaměstnanecké výhody: pracovní oblečení, stravování, vzdělání v oboru. Kontakt: telefonicky (Po-Pá), e-mailem.
Volné místo prodavač/ka, expedient/ka pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

prodavačka v zařízení ryhlého občerstvení místo výkonu práce: průmyslová zóna Louny - stánek rychlého občerstvení na autobusovém nádraží v Lounech požadujeme slušné vystupování a jednání a zdravotní průkaz podmínkou,pobídkové odměny místo vhodné pro OZP kontakt:602549275, e-mail: ...
Žatecké lahůdky s.r.o. Louny, Inzerováno včera

prodavač/ka místo výkonu práce: Podbořany Dukelská 995 požadujeme praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování ,samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme dlouhodobu perspektivu v prosperující společnosti, ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Louny, Inzerováno včera

prodavač/ka místo výkonu práce: SNP 2206 Louny - Luna praxe s prodejem výhodou, vyučení v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy kontakt: osobně na prodejně nebo tel.č. 415671543 Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Louny.
Daniel Stříbrný Louny, Inzerováno včera