OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU

Pracovní místo ( OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce po celém JČ regionu
Požadujeme: ŘP sk. B, T, strojní průkaz
Praxe vítána
První kontakt: pí. Pokorná email: pokornaatpiseckalesni.cz

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PROCESNÍ INŽENÝR/automotive * Zlepšování výrobního procesu* Rozvíjení a udržování programu * Dokumentace postupů, schémat, instrukcí pro operátory* Spolupráce s managementem, ostatními odděleními a pobočkami ve světě* Kontrola postupů, dodání, nebo ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

Obsluha strojů na výrobu, zpracování výrobků z pryže, plastu - operátor výroby Pracoviště - Klostermnnova 995, Rokycany Požadavky: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 15.800,- Kč Kontakt: Lidiya Kutsyn, tel. 776 827 365 v době od 9:00 do 15:00 hod. sjednat schůzku Volné místo obsluha strojů na výrobu, zpracování ...
Shield service s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

OPERÁTOR VÝROBY OPERÁTOR VÝROBY - obsluha poloautomatizované linky - zkušenost s prací ve výrobě, manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dovolenou, dopravu, plné využití prac.doby, stravenky, 13. mzda HLÁSIT SE: Renata Chudáčková tel.:720 978 148, ...
RAI MOST s.r.o. Havraň, Inzerováno včera