1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU

Odeslat

Pracovní náplň
Práce po celém JČ regionu
Požadujeme: ŘP sk. B, T, strojní průkaz
Praxe vítána
První kontakt: pí. Pokorná email: pokorna@piseckalesni.cz

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Pokorná
E-mail: Lenka Pokorná
Telefon: +420 382 273 229

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.