OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU

Pracovní místo ( OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce po celém JČ regionu
Požadujeme: ŘP sk. B, T, strojní průkaz
Praxe vítána
První kontakt: pí. Pokorná email: pokornaatpiseckalesni.cz

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátor/ka ve výrobě Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 724 526 462 v době Po - Pa od 8,00 - 14,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 724 526 462 v době Po - Pa od 8,00 - 14,00 hod. ...
Zanini CZ, s.r.o. Kadaň, Inzerováno včera

operátor výroby místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec Hledáme spolehlivé a manuálně zručné zaměstnance. Není nutné mít speciální vzdělání, pokud jste připraveni naučit se nové věci. Smlouva není s agenturou. Požadavky: - Zdravotní způsobilost pro práci ...
KOITO CZECH s.r.o. Žatec, Inzerováno včera