OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU

Pracovní místo ( OPERÁTOR KRÁČIVÉHO BAGRU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce po celém JČ regionu
Požadujeme: ŘP sk. B, T, strojní průkaz
Praxe vítána
První kontakt: pí. Pokorná email: pokornaatpiseckalesni.cz

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátor/ka ve výrobě Místo výkonu práce: Vilová 873, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: 6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h. Náplň práce: jednoduché ...
GRUPO ANTOLIN HRANICE s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Telefonní operátor/ka na HPP / DPP V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: jan.burjetka@promener.cz Místo výkonu práce - Chomutov PŘIJMEME TELEFONNÍ OPERÁTORY/OPERÁTORKY NA HPP (i na částečný úvazek) nebo DPP Call centrum v Chomutově hledá k rozšíření našeho týmu ...
PROMENER s.r.o. Chomutov, Inzerováno včera

Poradce/-kyně telekomunikačních služeb Poradce/-kyně telekomunikačních služeb Martin Vlček - Most Náplní práce: - poskytování informací o službách zákazníkům - jednoduchá práce na PC (intuitivní prostředí) Co nabízíme: - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP - fixní plat a ...
Martin Vlček Most, Inzerováno před 2 dny