Vladimír Bokiš

SAMOSTATNÝ GRAFIK, GRAFIČKA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: info@acomputer.cz.
Min. SŠ s maturitou, obor grafické programy, logické myšlení. Pouze pro OZP.
Náplň práce: tvorba bannerů, log, grafické návrhy, zpracování grafických návrhů.
Volné místo samostatný grafik, grafička pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SAMOSTATNÝ GRAFIK, GRAFIČKA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Vladimír Bokiš
Ulice: Pekařská 1638
Město: Opava
PSČ: 747 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Bokiš
E-mail: Vladimír Bokiš
Telefon: +420 608 111 588

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Bokiš