SAMOSTATNÝ GRAFIK, GRAFIČKA

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ GRAFIK, GRAFIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: infoatacomputer.cz.
Min. SŠ s maturitou, obor grafické programy, logické myšlení. Pouze pro OZP.
Náplň práce: tvorba bannerů, log, grafické návrhy, zpracování grafických návrhů.
Volné místo samostatný grafik, grafička pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

SPECIALISTA LOGISTIKY Baví Tě organizovat, plánovat, řídit a koordinovat činnosti v oblasti logistiky? Máš zkušenosti v automotive? A pokud ne, chtěl/a bys? Nabízíme pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU?Plastařina Vám není cizí? Nechcete pracovat na směny? Pak máme pozici právě pro Vás! Náplň práce:* výměny forem* řešení případných oprav* obsluha zásobníků a dosypávání ...

Specialista marketingu AKTUALIZACE 18.4.2018 !!! První kontakt písemný!!! Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého týmu marketingového specialistu. Specialista marketingu má zodpovědnost za koordinaci a řízení veškerých ...
Chytrá pěna HS Group, s.r.o. Česká Ves, Inzerováno včera