Vladimír Bokiš

TVORBA A AKTUALIZACE ESHOPŮ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: info@acomputer.cz.
Min. SŠ s maturitou, znalost eshopů, grafických programů, logické myšlení. Pouze pro OZP.
Náplň práce: plnění eshopu texty, obrázky, přílohy, aktualizace, podpora uživatelům e-shopu.
Prac. doba 6 hod., pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo tvorba a aktualizace eshopů pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TVORBA A AKTUALIZACE ESHOPŮ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Vladimír Bokiš
Ulice: Pekařská 1638
Město: Opava
PSČ: 747 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Bokiš
E-mail: Vladimír Bokiš
Telefon: +420 608 111 588

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Bokiš