ředitel / ředitelka o.p.s.

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( ředitel / ředitelka o.p.s. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Správní rada Domácího hospice Vysočina o.p.s.
vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Domácího hospice Vysočina o.p.s., statutárního zástupce organizace,
z důvodu odchodu stávajícího ředitele do důchodu.
Požadavky:
o minimálně vyšší odborné vzdělání - VOŠ;
o manažérské schopnosti a komunikační dovednosti;
o flexibilita, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení;
o řidičské oprávnění skupiny B, schopnost a ochota řídit služební motorové vozidlo.
Předpoklady:
občanská a morální bezúhonnost;
praxe v pozici vedoucího zaměstnance nebo výkon praxe v délce minimálně 5 let;
znalost problematiky hospodaření neziskových organizací;
uživatelská znalost operačního systému MS Windows a MS Office.
Nabízíme:
o pracovní poměr na dobu neurčitou s předpokládaným nástupem leden 2018;
plný pracovní úvazek s místem výkonu práce v Novém Městě na Moravě;
zodpovědnou práci v neziskové organizaci s dobrým jménem;
možnost profesního a osobnostního růstu.
Očekáváme:
o znalost cizího jazyka vítána
o aktivní přístup k práci, odvahu, zodpovědnost, systematičnost a pečlivost,
o schopnost týmové i samostatné práce;
o ochotu podílet se na rozvoji organizace a dále se vzdělávat;
o respekt k hodnotám DHV a schopnost naplňovat poslání organizace.
Náplň práce:
ředitel/ka je statutárním orgánem Domácího hospice Vysočina (dále DHV), řídí její činnost a je za ni odpovědný správní radě DHV, jedná a podepisuje jménem DHV;
zajišťuje komplexní rozvoj společnosti a spolupodílí se na tvorbě koncepce a strategie DHV;
řídí personální oblast a provádí její plánování, stanovuje finanční str