Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka

Učitelé 2. stupně ZŠ - Informatiky

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Školní č.p. 242
294 29 Bezno

Prvotní kontakt: emailem: eva.kapounova@zsbezno.cz

Učitel předmětu - Informatika.
Volné místo učitelé 2. stupně zš - informatiky pro lokalitu Bezno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitelé 2. stupně ZŠ - Informatiky

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka
Ulice: Školní 242
Město: Bezno
PSČ: 294 29

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Eva Kapounová
E-mail: Mgr. Eva Kapounová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka