STRÁŽNÝ/-Á - VYHRAZENO PRO OZP

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/-Á - VYHRAZENO PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STRÁŽNÝ/-Á
- PP na dobu určitou do 31. 1. 2019, nástup od 1. 11. 2017; nepřetržitý provoz (12 hodinové směny - ranní/noční)
- Náplň práce: ostraha Galerie v Hradci Králové; kontrola a evidence vstupu a výstupu osob; monitorování pohybu osob v objektu
- Požadujeme: základní vzdělání; znalost práce na PC výhodou, ne nutností; certifikát strážný (výhodou) - je možnost si ho u nás udělat; komunikační schopnosti; důslednost, flexibilnost, vstřícnost
- Nabízíme: dobré platové ohodnocení (14.000,00 Kč až 16.000,00 Kč měsíčně hrubého); výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou; platba sociálního a zdravotního pojištění; zázemí stabilní a specializované firmy; placené přestávky; kariérní růst; individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci; příspěvek na lázně a rehabilitace; příspěvek na rekreační pobyty dětí; zaměstnanecké bezúročné půjčky
- Pozice je vyhrazena pro OZP.
- V případě zájmu kontaktujte: Drabina Pavel, tel.: 725 466 606 (volat Po - Pá 7:00 - 15:00 hod.), e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz
Volné místo strážný/-á - vyhrazeno pro ozp pro lokalitu Hradec Králové.