Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Dělníci v papírenské výrobě Dne 30.1.2018 v 8:30 hodin se bude konat VŘ na KoP ÚP ČR Zábřeh, Spojovací ul.2, Zábřeh, 1. patro. Možný osobní kontakt na pracovišti. Místo výkonu práce: Zábřeh, Lukavice č.p. 21. (PSČ 789 01) Náplň práce: - řízení rozvlákňování - řízení a ...
Balsac papermill s.r.o. Lukavice, Inzerováno včera

Brusiči, leštiči,manipulační dělníci požadujeme: praxi jedná se o práci leštiče, brusiče s vibrátorem a manipulačního dělníka v případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: styblova.barvinek@seznam.cz Volné místo brusiči, leštiči,manipulační dělníci pro lokalitu Kutná Hora.
NEDORIT, s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Montážní dělníci mechanických zařízení Místo pracoviště: - Hlavenec 161, 294 74 Předměřice nad Jizerou Prvotní kontakt: - tel.: 602 644 332 - e-mail: honza.riha@icloud.com Upřesňující údaje: - manuální zručnost, dobrý zdravotní stav Zaměstnanecké výhody: - ubytování, svozová ...
VM solution CZ s.r.o. Hlavenec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit