Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Montážní dělníci výrobků z kovů - číslo VM 12773310753 z:29.5.2017, a:12.9.2017, místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce (adresa):Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm Dobrá manuální zručnost, práce zaměřená na drobnou motoriku, práce ve stoje, směny 8 ...
Brose CZ spol. s r.o. Kopřivnice, Inzerováno včera

STAVEBNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (ZamK) A02 z:16/11/2017 (ZamK) Stavební práce, montážní na stavbách, práce se dřevem, ve výškách. Kontakt telefonicky pan Rostislav Kůrka (jednatel) 733 650 495 kdykoliv, e-mailem kurka@drevos-dobra.cz Volné místo stavební montážní dělník (zamk) pro ...
R+R Dřevos s.r.o. Dobrá, Inzerováno včera

Pomocný/ná dělník/ce ve výrobě Požadavky: řidičský průkaz sk. B výhodou Popis práce: PP na dobu určitou, jednosměnný provoz Kontakt: pouze telefonicky, Ilies Nicolae, tel.:+420 777 510 012 Volné místo pomocný/ná dělník/ce ve výrobě pro lokalitu Vyškov.
ARKO-MONT, s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit