Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

*MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ Osobní kontakt po tel. nebo emailové domluvě pan Ing. Horák tel.: 582 345 189, jan.horak@minibrewerysystem.com. Požadujeme znalost ruského jazyka na komunikativní úrovni z důvodu montáží a servisu zařízení v rusky mluvících zemích, kdy jsou ...
M.B.S. Mini Brewery System s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

POMOCNÝ DĚLNÍK/CE C04 z:1/6/2018 a:19/7/2018 Podmínkou ŘP sk. B. Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Volné místo pomocný dělník/ce pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí.
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno včera

Montážní dělník/ce z: 29.6.2018, a: 18.7.2018 Celozávodní dovolená 16.7. - 10.8.2018 souhlasem se zaměstnaneckými kartami Montáž jednotlivých komponent jízdních kol. Dobrá manuální zručnost, schopnost týmové práce, práce ve stoje, práce s pneumatickými ...
BIKE FUN International s.r.o. Kopřivnice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit