Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.

Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 – 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Výrobní, montážní dělníci Pozice: výrobní, montážní dělníci OC Místo vhodné i pro absolventy, pracoviště v Sádku-svoz z PB, Požadavky : spolehlivost, flexibilita, Zaměstnanecké výhody : navýšené příplatky za noční, Q. prémie, životní pojištění, závodní stravování. ...
Agor Tech spol. s r.o. Sádek, Inzerováno včera

Montážní dělníci ostatních výrobků montážní práce, kompletace výrobků, pracovitost, kvalitu, stravenky, prémie, Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Znojmo.
IM Czech s.r.o. Znojmo, Inzerováno včera

lesní správce - dělník Péče a údržba lesního a rybničního majetku v rozsahu cca 30 ha. Placeno dle výkonových norem, minimálně 110 Kč/ hod. Požadována samostatnost, dobrý fyzický stav, zodpovědnost, Flexibilní prac. Doba, terénní automobil k využití Volné místo lesní ...
Atelier M.A.A.T., s.r.o. Tábor, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit