Jiří Malý

agronom - specialista pro výživu

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Postoloprty,
střední odborná škola v oboru nutností nebo VŠ v oboru nutností, místo vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
Mzda je závislá na vzdělání a praxi
znalost práce s PC, ŘP sk. B podmínkou
kontakt: pan Malý 777225066, e-mail: maly@zol.cz, nebo Ing. Werschalová tel.725444668, email: zkulab@zol.cz
Volné místo agronom - specialista pro výživu pro lokalitu Postoloprty.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: agronom - specialista pro výživu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jiří Malý
Ulice: Masarykova 300
Město: Postoloprty
PSČ: 439 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Malý
E-mail: Jiří Malý
Telefon: +420 777 225 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Malý