Vedoucí expedice

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Vedoucí expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nástup nejlépe ihned, nejpozději od 1.3.2018, nástupní plat 40000 Kč, po zapracování dle dohody!
Náplň práce: vedení a zodpovědnost za středisko expedice, vedení týmu 11 zaměstnanců,
zajištění přepravy a uskladnění zboží, komunikace s dopravci, přípravy dokumentace, komunikace s vedením společnosti
Požadavky: minimálně ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitou (technický, obchodní/logistický směr), znalost německého jazyka úroveň B2, práce na PC, SAP výhodou, zkušenost v obchodních vztazích,
řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, přirozená autoritativnost
Zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování,
další zaměstnanecké benefity
Kontakt: emailem, osobně - 7:00 - 13:30.
Volné místo vedoucí expedice pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.