PKS stavby a.s.

Železář, betonář

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme: praxi v oboru
pracovní poměr bude uzavírám nejprve na 1-2 roky, dále pak opět na dobu určitou. Pri oboustrané spokojenosti i na dobu neurčitou.
První kontakt e-mailem: zednickova@pks.cz
Volné místo železář, betonář pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Železář, betonář

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: PKS stavby a.s.
Ulice: Brněnská 126
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Zedníčková
E-mail: Mgr. Martina Zedníčková
Telefon: +420 566 697 161

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PKS stavby a.s.