EXPEDIENT/KA OBCHODU

  • Borovany

Pracovní místo ( EXPEDIENT/KA OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zodpovědnost za skladovou evidenci, příprava a kontrola zboží pro expedici, kontrola expirace zboží a dodržování principu FIFO, komunikace se zákazníky, vyřizování poptávek, zpracování objednávek, vystavování faktur, zajištění expedice zboží poštovním systémem, provádění inventur skladu, spolupráce s výrobním a obchodním oddělením
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup, příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost, fyzická zdatnost, praxe na obdobné pozici výhodou, středně pokročilá znalost PC a Microsoft Office, znalost programu SAP či AP+ výhodou, znalost NJ na úrovni min. B1, oprávnění k obsluze VZV výhodou
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 13. plat, měsíční prémie, sick days
Volné místo expedient/ka obchodu pro lokalitu Borovany.