Realitní makléř/makléřka

  • Brno

Pracovní místo ( Realitní makléř/makléřka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky
Do našeho týmu hledáme nové kolegy, kterým nabízíme zajímavou práci, podpořenou nejmodernějším know-how s možností výdělku bez horního limitu.
Na realitním trhu působíme již 17 let a jsme ryze česká společnost. Naše firemní kultura je založena na vysokých etických standardech.
Požadujeme:
požadujeme minimálně 2 roky praxe v realitách
-obchodní talent
-tah na branku
-výborné komunikační dovednosti
-ochotu vzdělávat se
-časovou flexibilitu
-zájem o realitní trh
-cílevědomost
-řidičský průkaz sk.B
-příjemné vystupování
Nabízíme:
- firemní automobil
-možnost nadstandardních výdělků
-důkladné zaškolení na naše náklady
-pružná pracovní doba
-fixní plat
-inzerci a marketing na náklady společnosti
-vysoké odměny za zprostředkování hypotéky
-zdarma polep Vašeho auta
-pro úspěšné možnost budování vlastního týmu
-právní poradenství pro každého makléře
-zázemí stabilní realitní kanceláře
Volné místo realitní makléř/makléřka pro lokalitu Brno.