Učitel/ka II. stupně ZŠ, aprobace matematika, fyzika, informatika

Pracovní místo ( Učitel/ka II. stupně ZŠ, aprobace matematika, fyzika, informatika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Podmínkou je pedagog s aprobací matematiky popř.fyziky a informatiky na II. stupni ZŠ - celý úv., tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti.

Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620,- do 29.500,- Kč/měs., Příspěvek na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství