PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ TYPU MASA/UZENINY - VÝPOMOC

  • Hroznětín

Pracovní místo ( PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ TYPU MASA/UZENINY - VÝPOMOC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Jaroslav Zídek, tel.: 702 018 042, e-mail: zidek@rabbit.cz (od 8:00 do 16:00h)

Přijmeme brigádně prodavače/prodavačku na výpomoc na prodejně typu MASNA / UZENINY.

Požadujeme:
-zkušenosti v oboru prodavač/ka potravinářského zboží, vyučení vítáno
-časová flexibilita
-trestní bezúhonnost
-průkaz pro práci v potravinářství

Nabízíme:
-odpovídají mzdové ohodnocení
-flexibilní pracovní dobu
-příjemný pracovní kolektiv

Místo výkonu práce: ČSA 68, Hroznětín 362 33
Volné místo prodavačka potravinářského zboží typu masa/uzeniny - výpomoc pro lokalitu Hroznětín.