DEXIS, s.r.o.

HOSPODYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme ženu na pozici hospodyně na hotelu. Jedná e o úklid pokojů, restaurace, recepce, výpomoc v kuchyni apod. Požadujeme pracovitost, samostatnost. Jedná se o práci v dlouhém a krátkém pracovním týdnu..
Kontakt e-mailem.
Volné místo hospodyně pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HOSPODYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: DEXIS, s.r.o.
Ulice: Pražská tř. 566
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dudová
E-mail: Dudová
Telefon: +420 387 311 053

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DEXIS, s.r.o.