AVON AUTOMOTIVE a.s.

Potrubář - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
Hlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch).
Požadujeme: střední odborné vzdělání (vyučení), praxe ve svařování potrubí, svářečský průkaz na svařování ocelových trubek (autogen nebo TIG) podmínkou, svářečský průkaz na plasty výhodou, schopnost samostatné práce, fyzická zdatnost, zodpovědnost a spolehlivost.
Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíce, doprava z Trutnova a Vrchlabí zajištěna s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných apříplatků, vánoční a roční bonus, příspěvek na dětskou rekreaci.
Volné místo potrubář - topenář pro lokalitu Rudník.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Potrubář - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AVON AUTOMOTIVE a.s.
Ulice: 472
Město: Rudník
PSČ: 543 72

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Brožková
E-mail: Irena Brožková
Telefon: +420 499 407 218

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AVON AUTOMOTIVE a.s.