Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Potrubář - topenář

Pracovní místo ( Potrubář - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch).
Požadujeme: střední odborné vzdělání (vyučení), praxe ve svařování potrubí, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Potrubář - topenář Hlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch). Požadujeme: střední odborné ...
AVON AUTOMOTIVE a.s. Rudník, Inzerováno před 6 dny

Topenář - instalatér TOPENÁŘ- INSTALATÉR - popř. zámečník se zkušeností v dané profesi, vyuč. v oboru nebo v příbuzném oboru, praxe výhodou, ŘP skupinyB - aktivní řidič Mzda: 100,-Kč/hod + příplatky Volné místo topenář - instalatér pro lokalitu Trutnov.
Ferotherm plus s.r.o. Trutnov, Inzerováno déle jak týden

INSTALATÉR - TOPENÁŘ Montáže v zahraničí Požadavky: st. zkouška 111, 141 Hlásit se předem telefonicky Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Liberec.
POTRUBEX s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit