Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

EKONOM/KA-PERSONALISTA/TKA

Pracovní místo ( EKONOM/KA-PERSONALISTA/TKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:16/10/2017
Požadujeme:
- vzdělání ÚSO ekonomického zaměření
- praxe ve mzdovém účetnictví a personalistice min. 5 let
- znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
- znalost práce na PC
- znalost práce ve mzdovém programu Helios výhodou
- organizační a komunikační schopnosti, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

EKONOM/KA PROJEKTŮ Máš EKONOMICKÉ vzdělání a ÚČETNICTVÍ je pro tebe hračka? Chceš se stát důležitou osobou pro chod projektového oddělení?
Grafton Recruitment s.r.o. Pardubice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Vedoucí ekonomicko-hospodářského úseku Plat dle počtu let odpracované praxe v oboru. Jedná se o zástup za MD. Žádosti spolu s životopisem zasílat na email:sekretariat@domovseniorupt.cz do 10. prosince 2017. Podnikové stravování, osobní příplatek, příplatek za vedení. Kontakt: ...
Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice Prachatice, Inzerováno déle jak týden

Vedoucí ekonomicko-hospodářského úseku Plat dle počtu let odpracované praxe v oboru. Jedná se o zástup za MD. Žádosti spolu s životopisem zasílat na email:sekretariat@domovseniorupt.cz do 10. prosince 2017. Podnikové stravování, osobní příplatek, příplatek za vedení. Kontakt: ...
Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice Prachatice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit